Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, siseminister Andres Anvelt, riigihalduse minister Jaak Aab, rahandusminister Toomas Tõniste ning kultuuriminister Indrek Saar.
21.09.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning rahandusminister Toomas Tõniste.
14.09.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, keskkonnaminister Siim Kiisler ning riigihalduse minister Jaak Aab.
07.09.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, majandus- ja taristuminister Kadri Simson, haridus- ja teadusminister Mailis Reps, sotsiaalkaitseminister Kaia Iva ning kaitseminister Jüri Luik.
31.08.2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.