Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Peaminister Jüri Ratas esines Euroopa Liidu Nõukogu eesistujariigi peaministrina Saksa rahva leinapäeva üritusel Bundestagis, kus mälestatakse kõiki sõdades ja relvakonfliktides hukkunuid. Samuti pidas Bundestagi ees kõne Saksamaa liidupresident Frank-Walter Steinmeier, kes on mälestusürituse patroon.
20.11.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, kultuuriminister Indrek Saar, majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning rahandusminister Toomas Tõniste.
16.11.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo.
09.11.2017
Seoses valitsuse otsusega peatada alates 2014. aasta oktoobrist välja antud Eesti ID-kaartide sertifikaadid andsid peaminister Jüri Ratas, Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher ning Riigi Infosüsteemi Ameti peadirektor Taimar Peterkop Stenbocki maja Riigivanemate saalis erakorralise pressikonverentsi.
06.11.2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.